• CANALE YOU TUBE AIAB-FVG
  • ColtiviAmoBioDiversità
  • Bio a Scuola
  • verze
  • GODO UD
  • frumento
  • VERITÀ PER GIULIO REGENI
  • 5 x MILLE
  • CASTAGNE
Previous Next
Benvenuto, Ospite
Nome utente: Password: Ricordami
Benvenuti sul nostro forum Kunena!

Dì a noi e ai nostri soci chi sei, cosa ti piace e perché sei diventato un membro di questo forum. \ N Diamo il benvenuto a tutti i nuovi iscritti e speriamo di vederti in giro!
  • Pagina:
  • 1

ARGOMENTO: progres interactive praca wrocław

progres interactive praca wrocław 10 Mesi 3 Settimane fa #2058

Wszyscy doskonale wiemy, że aby zaistnieć w Internecie to trzeba się wyróżniać. Oczywiście nie mam na myśli wyróżniania się w sposób negatywny poprzez pajacowanie i robienie z siebie debila. Ludzie z Progres Active sprawili, że strona mojej firmy naprawdę zaczęła się wyróżniać. Dzięki współpracy nimi zyskałem nie tylko finansowo, ale i mentalnie. Zmieniło się moje podejście do marketingu, a w szczególności do reklamy internetowej. Współpraca z Progres Interactive nie ograniczała się jedynie do samego pozycjonowania. Owszem był to fundament tej współpracy i klucz do sukcesu, ale poza pozycjonowaniem zrealizowali dla mnie dwie bardzo duże kampanie reklamowe. Zbudowali w Internecie moją markę w oparciu o pozycjonowanie przez media społecznościowe. Nie sztuką jest kupienie 100 tys. lajków w Tajlandii. Sztuką jest pozyskanie 1000 nowych stałych klientów. Ta sztuka udała im się i za to jestem im wdzięczny. Statystyki pokazują wiele, ale dla mnie najważniejszym wskaźnikiem efektywności współpracy z Progres Interactive był wzrost przychodów mojej firmy.

[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
L\'Amministratore ha disattivato l\'accesso in scrittura al pubblico.
  • Pagina:
  • 1
Tempo creazione pagina: 0.094 secondi

AIAB PER TE

DOWNLOAD

Legenda

LEGENDA:

Ortaggi
Frutta
Carne
Uova
Vino 
Latte
Formaggi
Prodotti da forno

Olio
Cosmetici
Cereali e farine
Agriturismo
Ristorazione
Miele
Trasformati

G.O.D.O.

VERITÀ PER GIULIO REGENI

Questo sito usa cookie per fornirti un’esperienza migliore. Chiudendo questa notifica o interagendo con questo sito acconsenti al nostro utilizzo dei cookie. Maggiori informazioni